Kategorijos

Informacija

Gamintojai

Gairės

vyrams logona veido kremas sausai odai Makiažo valiklis pudra paakių kremas makiažo pagrindas šepetėlis skutimuisi

Naujienlaiškis

Perkamiausios prekės

Visos perkamiausios

ATARAI Yra 8 prekių.

ATARAI

Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai kuriami distiliuojant augalus. Jie yra stipriai koncentruoti ir dažniausiai parduodami mažais kiekiais.Atarai pasižymi elegantišku ir nepaprastai turtingu kvapu. Tai nėra eterinių aliejų mišinys, o natūralūs kvepalai.

 • Indijos lotosų ataras, 3ml
  Turime
  Indijos lotosų ataras, 3ml

  Indijos lotosų ataro kvapas yra žemiškas, subtilus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Indijos lotosų ataro kvapas yra žemiškas, subtilus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni...

  Indijos lotosų ataro kvapas yra žemiškas, subtilus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos...

  10,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Frangipani (Plumerijos) ataras, 3ml
  Turime
  Frangipani (Plumerijos) ataras, 3ml

  Frangipani ataro kvapas yra saldus ir švelnus, citrusinis, primenantis greipfrutų žiedų kvapą.  Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Frangipani ataro kvapas yra saldus ir švelnus, citrusinis, primenantis greipfrutų žiedų...

  Frangipani ataro kvapas yra saldus ir švelnus, citrusinis, primenantis greipfrutų žiedų kvapą.  Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais...

  13,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Karališkojo jazminaičio ataras, 3ml
  Turime
  Karališkojo jazminaičio ataras, 3ml

  Karališkojo jazminaičio ataro kvapas yra turtingas ir intensyvus gėliškas aromatas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Karališkojo jazminaičio ataro kvapas yra turtingas ir intensyvus gėliškas aromatas....

  Karališkojo jazminaičio ataro kvapas yra turtingas ir intensyvus gėliškas aromatas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio...

  10,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Motijos ataras, 3ml
  Turime
  Motijos ataras, 3ml

  Motijos ataro kvapas yra saldžiai aštrus, egzotiškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Motijos ataro kvapas yra saldžiai aštrus, egzotiškas. Atarai - tai 100% gryni ir...

  Motijos ataro kvapas yra saldžiai aštrus, egzotiškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami...

  12,50€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Čampakų ataras, 3ml
  Turime
  Čampakų ataras, 3ml

  Čampakų ataro kvapas yra saldus, gėliškas, su vos juntamu medienos prieskoniu. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Čampakų ataro kvapas yra saldus, gėliškas, su vos juntamu medienos prieskoniu. Atarai -...

  Čampakų ataro kvapas yra saldus, gėliškas, su vos juntamu medienos prieskoniu. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais....

  11,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Rožių ataras, 3ml
  Turime
  Rožių ataras, 3ml

  Rožių ataro kvapas yra saldžiai gaivus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Rožių ataro kvapas yra saldžiai gaivus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni ir...

  Rožių ataro kvapas yra saldžiai gaivus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami...

  13,50€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Osmantų ataras, 5ml
  Turime
  Osmantų ataras, 5ml

  Osmantų ataras (saldžioji alyvuogė) - saladaus, tarsi prinokusio abrikoso, aromatas.Šis ataras ypatingai vertinamas parfumerijoje. Parfumerinė nata: vidurinė.

  Osmantų ataras (saldžioji alyvuogė) - saladaus, tarsi prinokusio abrikoso, aromatas.Šis...

  Osmantų ataras (saldžioji alyvuogė) - saladaus, tarsi prinokusio abrikoso, aromatas.Šis ataras ypatingai vertinamas parfumerijoje. Parfumerinė nata: vidurinė.

  13,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Rožinio lotoso ataras, 5ml
  Turime
  Rožinio lotoso ataras, 5ml

  Rožinis lotoso ataras - švelnaus aromato. Saldus, malonus, gilus kvapas.Įkvėpkite gėlių gaivą!

  Rožinis lotoso ataras - švelnaus aromato. Saldus, malonus, gilus kvapas.Įkvėpkite gėlių...

  Rožinis lotoso ataras - švelnaus aromato. Saldus, malonus, gilus kvapas.Įkvėpkite gėlių gaivą!

  11,90€
  Į krepšelį Smulkiau