Kategorijos

Filtravimas

Informacija

Gamintojai

Gairės

skaistalai avril skaistalai maskuoklis avril maskuoklis ekologiški skaistalai ekologiska kosmetika blakstienu rietiklis benecos kosmetika kremas Q10 lūpų pieštukas lūpdažis

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Naujienlaiškis

Pagalbos linija

Pagalba teikiama 24/7

Tel: +37067102469

Susisiekite su mūsų specialistais

Perkamiausios prekės

Visos perkamiausios

Kvepalai, kvapusis vanduo, atarai Yra 20 prekių.

Kvepalai, kvapusis vanduo, atarai

Kvepalai - mūsų įvaizdžio dalis, tarsi žinutė pasauliui. Kvepalai moterims lyg rūbas be kurio neišeina iš namų.

Kasdien įkvepiame daug savo ir kitų kvepalų, kurių molekulės patenka į mūsų organizmą. Todėl suprantama, jog kuo daugiau sintetikos kvepaluose, tuo daugiau toksinų nusėda mūsų kūne.

Mes rekomenduojame kasdieninį kvepinimosi ritualą paversti aromaterapija, kuri pakels nuotaiką ir atliks gydomąjį poveikį. Atarai, vaškiniai kvepalai, aliejiniai kvepalai ir tradiciniai purškiami kvepalai sudaro mūsų asortimentą. Todėl lengvai išsirinksite pagal savo poreikius.

Kvepalai internetu Eko-jums.lt - nuostabus aromatas atkeliaus tiesiai į Jūsų namus ar darbovietę.

 • Acorelle Kvepalai „Absolutely Tiara”, 50ml
  Turime
  Acorelle Kvepalai „Absolutely Tiara”, 50ml

  Acorelle Kvepalai „Absolutely Tiara” su egzotiniais apelsinų, bergamočių ir ylang ylang uogų eteriniais aliejais atgaivina ne tik sielą, bet ir mintis.

  Acorelle Kvepalai „Absolutely Tiara” su egzotiniais apelsinų, bergamočių ir ylang ylang...

  Acorelle Kvepalai „Absolutely Tiara” su egzotiniais apelsinų, bergamočių ir ylang ylang uogų eteriniais aliejais atgaivina ne tik sielą, bet ir mintis.

  27,80€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Acorelle Kvepalai „Baltoji Orchidėja", 50ml
  Turime
  Acorelle Kvepalai „Baltoji Orchidėja", 50ml

  Acorelle Kvepalai „Baltoji Orchidėja". Žavinga ir paslaptinga orchidėja - grožio ir moteriškumo simbolis. Acorelle „Baltosios Orchidėjos" kvepalams išskirtinumo suteikia kardamonas, kriaušių lapai, irisas, pačulė, vanilė ir avietės.

  Acorelle Kvepalai „Baltoji Orchidėja". Žavinga ir paslaptinga orchidėja - grožio ir...

  Acorelle Kvepalai „Baltoji Orchidėja". Žavinga ir paslaptinga orchidėja - grožio ir moteriškumo simbolis. Acorelle „Baltosios Orchidėjos" kvepalams išskirtinumo suteikia...

  27,80€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Acorelle Kvepalai „Land of Cedar", 50ml
  Turime
  Acorelle Kvepalai „Land of Cedar", 50ml

  Acorelle Kvepaluose „Land of Cedar" esantys kedro ir bergamočių eteriniai aliejai suteikia ramybės. Kvepalai „Land of Cedar" su šviežiomis bergamontėmis ir apelsinais, natos, kedro aromatais.

  Acorelle Kvepaluose „Land of Cedar" esantys kedro ir bergamočių eteriniai aliejai...

  Acorelle Kvepaluose „Land of Cedar" esantys kedro ir bergamočių eteriniai aliejai suteikia ramybės. Kvepalai „Land of Cedar" su šviežiomis bergamontėmis ir apelsinais, natos,...

  27,80€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Acorelle Kvepalai „Lotus Bamboo", 50ml
  Turime
  Acorelle Kvepalai „Lotus Bamboo", 50ml

  Acorelle Kvepalai „Lotus Bamboo" yra sukurti derinant moteriškąją ir vyriškąją energijas (yin ir yang). Moteriškoji lotoso elegancija ir vyriškasis bambuko atkaklumas susijungia šiuose kvepaluose, pasiekiama pusiausvyra. Tik patys gryniausi ingridientai yra naudojami kuriant šiuos kvepalus, įskaitant pačulę, kedrą, mandarinus, bergamotes, peletrūną.

  Acorelle Kvepalai „Lotus Bamboo" yra sukurti derinant moteriškąją ir vyriškąją...

  Acorelle Kvepalai „Lotus Bamboo" yra sukurti derinant moteriškąją ir vyriškąją energijas (yin ir yang). Moteriškoji lotoso elegancija ir vyriškasis bambuko atkaklumas susijungia...

  27,80€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Acorelle Kvepalai „R de Rose", 50ml
  Turime
  Acorelle Kvepalai „R de Rose", 50ml

  Acorelle Kvepalai „R de Rose" pasižymi Bulgarijos rožės, Egipto snapučių bei aviečių aromatu. Puikiai tinka šiuolaikinei moteriai, kuri išsiskiria grožiu ir elegancija. Šie kvepalai turi raminančių savybių.

  Acorelle Kvepalai „R de Rose" pasižymi Bulgarijos rožės, Egipto snapučių bei aviečių...

  Acorelle Kvepalai „R de Rose" pasižymi Bulgarijos rožės, Egipto snapučių bei aviečių aromatu. Puikiai tinka šiuolaikinei moteriai, kuri išsiskiria grožiu ir elegancija. Šie...

  27,80€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Acorelle Kvepalai „Tea Garden", 50ml
  Turime
  Acorelle Kvepalai „Tea Garden", 50ml

  Acorelle Kvepalai „Tea Garden". Pažadinkite savo jausmus su egzotiniu arbatos aromatu. Šiuose kvepaluose yra komponuojami stimuliuojančių citrinų, levandų, mėtų, irisų ir pačulių aromatai.

  Acorelle Kvepalai „Tea Garden". Pažadinkite savo jausmus su egzotiniu arbatos aromatu....

  Acorelle Kvepalai „Tea Garden". Pažadinkite savo jausmus su egzotiniu arbatos aromatu. Šiuose kvepaluose yra komponuojami stimuliuojančių citrinų, levandų, mėtų, irisų ir...

  27,80€
  Į krepšelį Smulkiau
 • „Homme 365“ Eau de Toilette Tualetinis vanduo vyrams, 50ml
  Turime
  „Homme 365“ Eau de Toilette Tualetinis vanduo vyrams, 50ml

  100 % natūralus kvapusis vanduo su eteriniais aliejais. Greipfrutų ir apelsinų gaiva su aromatinguoju sandalmedžiu, tabaku ir vanile.

  100 % natūralus kvapusis vanduo su eteriniais aliejais. Greipfrutų ir apelsinų gaiva su...

  100 % natūralus kvapusis vanduo su eteriniais aliejais. Greipfrutų ir apelsinų gaiva su aromatinguoju sandalmedžiu, tabaku ir vanile.

  25,20€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Indijos lotosų ataras, 3ml
  Turime
  Indijos lotosų ataras, 3ml

  Indijos lotosų ataro kvapas yra žemiškas, subtilus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Indijos lotosų ataro kvapas yra žemiškas, subtilus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni...

  Indijos lotosų ataro kvapas yra žemiškas, subtilus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos...

  10,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Frangipani (Plumerijos) ataras, 3ml
  Turime
  Frangipani (Plumerijos) ataras, 3ml

  Frangipani ataro kvapas yra saldus ir švelnus, citrusinis, primenantis greipfrutų žiedų kvapą.  Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Frangipani ataro kvapas yra saldus ir švelnus, citrusinis, primenantis greipfrutų žiedų...

  Frangipani ataro kvapas yra saldus ir švelnus, citrusinis, primenantis greipfrutų žiedų kvapą.  Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais...

  13,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Karališkojo jazminaičio ataras, 3ml
  Turime
  Karališkojo jazminaičio ataras, 3ml

  Karališkojo jazminaičio ataro kvapas yra turtingas ir intensyvus gėliškas aromatas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Karališkojo jazminaičio ataro kvapas yra turtingas ir intensyvus gėliškas aromatas....

  Karališkojo jazminaičio ataro kvapas yra turtingas ir intensyvus gėliškas aromatas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio...

  10,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Motijos ataras, 3ml
  Turime
  Motijos ataras, 3ml

  Motijos ataro kvapas yra saldžiai aštrus, egzotiškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Motijos ataro kvapas yra saldžiai aštrus, egzotiškas. Atarai - tai 100% gryni ir...

  Motijos ataro kvapas yra saldžiai aštrus, egzotiškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami...

  12,50€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Čampakų ataras, 3ml
  Turime
  Čampakų ataras, 3ml

  Čampakų ataro kvapas yra saldus, gėliškas, su vos juntamu medienos prieskoniu. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Čampakų ataro kvapas yra saldus, gėliškas, su vos juntamu medienos prieskoniu. Atarai -...

  Čampakų ataro kvapas yra saldus, gėliškas, su vos juntamu medienos prieskoniu. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais....

  11,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Rožių ataras, 3ml
  Turime
  Rožių ataras, 3ml

  Rožių ataro kvapas yra saldžiai gaivus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami gryni, maišomi tarpusavyje arba skiedžiami su baziniu aliejumi.

  Rožių ataro kvapas yra saldžiai gaivus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni ir...

  Rožių ataro kvapas yra saldžiai gaivus ir gėliškas. Atarai - tai 100% gryni ir natūralūs kvapnieji aliejai, laikomi seniausiais pasaulio kvepalais. Atarai ant odos naudojami...

  13,50€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Naujiena!
  Osmantų ataras, 5ml
  Turime
  Osmantų ataras, 5ml

  Osmantų ataras (saldžioji alyvuogė) - saladaus, tarsi prinokusio abrikoso, aromatas.Šis ataras ypatingai vertinamas parfumerijoje. Parfumerinė nata: vidurinė.

  Osmantų ataras (saldžioji alyvuogė) - saladaus, tarsi prinokusio abrikoso, aromatas.Šis...

  Osmantų ataras (saldžioji alyvuogė) - saladaus, tarsi prinokusio abrikoso, aromatas.Šis ataras ypatingai vertinamas parfumerijoje. Parfumerinė nata: vidurinė.

  13,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Naujiena!
  Rožinio lotoso ataras, 5ml
  Turime
  Rožinio lotoso ataras, 5ml

  Rožinis lotoso ataras - švelnaus, raminanto aromato. Saldus, malonus, gilus kvapas.Įkvėpkite gėlių gaivą!

  Rožinis lotoso ataras - švelnaus, raminanto aromato. Saldus, malonus, gilus...

  Rožinis lotoso ataras - švelnaus, raminanto aromato. Saldus, malonus, gilus kvapas.Įkvėpkite gėlių gaivą!

  11,90€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Bio Girl kvepalai
  Turime
  Bio Girl kvepalai

  100 % natūralūs kvepalai „Bio Girl“ yra sukurti nerafinuoto augalinio migdolų aliejaus pagrindu su karališko jazminaičio ataru. Puikiai tinka vaikams nuo 5 metų, nes eterinių aliejų koncentracija siekia tik iki 3%.

  100 % natūralūs kvepalai „Bio Girl“ yra sukurti nerafinuoto augalinio migdolų aliejaus...

  100 % natūralūs kvepalai „Bio Girl“ yra sukurti nerafinuoto augalinio migdolų aliejaus pagrindu su karališko jazminaičio ataru. Puikiai tinka vaikams nuo 5 metų, nes eterinių...

  10,50€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Namų kvepalai BIO OASIS No. 1
  Turime
  Namų kvepalai BIO OASIS No. 1

  Prabangi natūralių kvapų kompozicija, 2016 m. apdovanota Aukso medaliu, sukurs egzotišką aromatų oazę Jūsų namuose. Sumerkite lazdeles į elegantišką indą ir leiskite atsiskleisti viliojančiam turtingam kavos ir egzotiškų saldumynų kvapui. Užburiantis aromatas sukurs ypatingą jaukumą bei komfortą.

  Prabangi natūralių kvapų kompozicija, 2016 m. apdovanota Aukso medaliu, sukurs...

  Prabangi natūralių kvapų kompozicija, 2016 m. apdovanota Aukso medaliu, sukurs egzotišką aromatų oazę Jūsų namuose. Sumerkite lazdeles į elegantišką indą ir leiskite...

  44,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Namų kvepalai BIO OASIS No. 2
  Turime
  Namų kvepalai BIO OASIS No. 2

  Prabangi natūralių kvapų kompozicija sukurs egzotišką aromatų oazę Jūsų namuose. Sumerkite lazdeles į elegantišką indą ir leiskite atsiskleisti viliojančiam turtingam žydinčių sodų kvapui.

  Prabangi natūralių kvapų kompozicija sukurs egzotišką aromatų oazę Jūsų namuose....

  Prabangi natūralių kvapų kompozicija sukurs egzotišką aromatų oazę Jūsų namuose. Sumerkite lazdeles į elegantišką indą ir leiskite atsiskleisti viliojančiam turtingam žydinčių...

  41,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Namų kvepalai BIO OASIS No. 3
  Turime
  Namų kvepalai BIO OASIS No. 3

  Džiugią nuotaiką kurianti prabangi natūralių kvapų kompozicija padės užmiršti kasdienybės rūpesčius. Sumerkite lazdeles į elegantišką indą ir leiskite atsiskleisti aromatų atspalvių oazei. Namų kvepalai kvepia saulėtu rytu, džiugesio, optimizmo ir energijos kokteiliu. Pamatysite, kaip pagerės Jūsų ir namiškių nuotaika.

  Džiugią nuotaiką kurianti prabangi natūralių kvapų kompozicija padės užmiršti...

  Džiugią nuotaiką kurianti prabangi natūralių kvapų kompozicija padės užmiršti kasdienybės rūpesčius. Sumerkite lazdeles į elegantišką indą ir leiskite atsiskleisti aromatų...

  38,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Namų kvepalai BIO OASIS No. 4
  Turime
  Namų kvepalai BIO OASIS No. 4

  Jausmingas ir šiltas kvapas sukurs šventišką nuotaiką, puikiai tiks jaukiems vakarams. Prabangi natūralių kvapų kompozicija iškart atsiskleis sumerkus lazdeles į elegantišką indą.

  Jausmingas ir šiltas kvapas sukurs šventišką nuotaiką, puikiai tiks jaukiems vakarams....

  Jausmingas ir šiltas kvapas sukurs šventišką nuotaiką, puikiai tiks jaukiems vakarams. Prabangi natūralių kvapų kompozicija iškart atsiskleis sumerkus lazdeles į elegantišką indą.

  39,00€
  Į krepšelį Smulkiau